Агент з митного оформлення

Взаємовідносини з митницею є невід’ємною частиною роботи будь-якого підприємства, яке займається зовнішньоекономічною діяльністю. Як правило, вирішення різних питань з митницею потребує багато часу, спеціальних знань та навичок. І тут будь-яке підприємство готовий виручити агент з митного оформлення вантажів. Замовити його послуги ви можете онлайн на цьому сайті прямо зараз.

Навіщо потрібен агент з митного оформлення

Як показує практика, в процесі митного оформлення вантажу часто виникають проблеми, які потрібно швидко вирішити. І тоді власник бізнесу починає нервувати і, що важливо, втрачати гроші. Щоб уникнути цих зволікань та неприємних моментів, однозначно варто звернутися до профільного спеціаліста – агента з митного оформлення, якого оперативно направить до вас ПП “Перша брокерська компанія”.

Отже, митний агент готовий зробити для вас безліч важливих і необхідних при митному оформленні завдань:

  • розрахунок вартості митного оформлення;
  • оформлення товарно-транспортних документів;
  • оформлення та отримання документів на дозвіл;
  • докладний опис товарів у митній декларації;
  • визначення кодів УКТЗЕД;
  • подання митної декларації;
  • надання всіх необхідних даних про вантажі до спеціалізованого вищого органу;
  • супровід вантажу на всіх етапах розмитнення та ін.

Де замовити послуги агента з митного оформлення у Львові

ПП “Перша брокерська компанія”, маючи в своєму арсеналі найкращих фахівців з митного оформлення у Львові, досвід роботи у вирішенні багатьох складних питань, пов’язаних із митницею, пропонує своїм клієнтам широкий спектр консалтингових послуг у цій галузі.

Наш професійний агент з митного оформлення легко вирішить такі питання як: розмитнення будь-якого вантажу, транспортного засобу, розрахунок вартості митного оформлення, оформлення експорту, акредитація на митниці та багато іншого.

Для уточнення всіх питань щодо митного оформлення та послуг агента дзвоніть за номерами +38 (067) 130 00 66 та +38 (067) 130 00 55.