Послуги отримання сертифіката EUR.1 при експорті, імпорті

Сертифікат з перевезення (походження) товару EUR.1 – це документ, який підтверджує статус преференційного походження товару відповідно до міжнародних угод. Він необхідний для отримання преференційного доступу на ринок ЄС у рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Для отримання сертифікату потрібно звернутись до структурного підрозділу митниці, підготувавши відповідний пакет документів.

Отримання сертифіката EUR.1 – що для цього потрібно?

Даний сертифікат можна отримати в територіальних органах Державної митної служби України. Заявку на отримання подає заявник особисто або через уповноважену особу. Такою особою може бути представник “Першої брокерської компанії”. Звернутися за сертифікатом EUR.1 може фізична особа, юридична особа та фізична особа-підприємець.

Які потрібні документи для отримання:

  • Заява;
  • Декларація постачальника товарів, що мають преференційний статус походження, та/або декларацію постачальник товарів, що не мають преференційного статусу походження, та/або довгострокову декларацію постачальника товарів, що мають преференційний статус походження та/або довгострокову декларацію постачальника товарів, що не мають преференційного статусу походження, що підтверджують преференційне походження товарів з України відповідно до правил визначення преференційного походження, встановлених Угодами, та/або їх електронні копії;
  • Електронна копія сертифіката у разі заповнення його машинописом та (за наявності) заповнений відповідно до вимог Угод бланк сертифіката.

Термін дії сертифіката складає 4 місяці. Сертифікат видається у найкоротший термін, але не більше 8 робочих годин після реєстрації заяви у структурному підрозділі митниці ДФС, на який покладено функції з видачі сертифіката. Якщо у поданих документах були виявлені недоліки, термін видачі EUR.1 може збільшитися до трьох діб.

Як швидко отримати сертифікат EUR.1 для експорту

Для того, щоб уникнути проблем при отриманні даного сертифікату, підготовкою та подачею документів повинні займатися професіонали. Наша компанія пропонує послугу отримання сертифікатів EUR.1 для експорту у Львові, Києві та інших містах України за вигідними цінами під ключ. Замовити послугу можна за телефонами, які вказані у розділі “Контакти”, або залишивши онлайн-заявку на цьому сайті.