Митне оформлення транспортних засобів

Багато громадян України віддають перевагу автомобілям з-за кордону. Для того, щоб завезти авто з іншої країни необхідно обов’язково пройти митне оформлення. Самостійно розмитнити транспортний засіб буде складно, оскільки потрібно підготувати чимало документів і витратити багато часу. Тому краще скористатись послугами професійного митного брокера, який допоможе швидко вирішити всі питання, а також заощадить ваш час і гроші.

Підприємство “Перша брокерська компанія” пропонує повний спектр послуг в галузі митного оформлення авто. Якісні послуги брокера надають справжні фахівці. Звернувшись до професіоналів, ви можете бути впевненими — робота буде зроблена вчасно з урахуванням усіх правових аспектів. Спеціалісти компанії знайдуть оптимальну можливість митного оформлення з урахуванням всіх особливостей. Досвід роботи з інспекторами митниці дозволяють працівникам “Перша брокерська компанія” діяти швидко і сприяти вирішенню проблемних питань.

Митне оформлення вантажних автомобілів

Розмитнення вантажного транспорту дещо відрізняється від розмитнення легкових транспортних засобів. Так, вантажні автомобілі діляться на три категорії:

  • Звичайні вантажівки з платформою (шасі), на яку може бути встановлене обладнання – цистерна, міксер або інше. Ці транспортні засоби відносяться до товарної позиції 8704 УКТЗЕД;
  • Вантажопасажирсські автомобілі (фургони). В залежності від моделі, вони можуть бути віднесені до товарної позиції 8703 (легкові транспортні засоби), так і до вантажних (8704);
  • Вантажна спецтехніка – автокрани, автобетономішалки та ін. Вони належать до товарної позиції 8705. Техніка даної групи не обкладається акцизним збором, але потрібно сплатити мито та ПДВ.

Для митного оформлення вантажного автомобіля необхідно, щоб його екологічний стандарт відповідав класу EURO-5 або вище.

Митне оформлення тимчасового ввезення авто

Тимчасове ввезення транспортних засобів в Україну громадянами-резидентами дозволяється терміном до одного року за умови сплати ввізного мита та інших податків і зборів, що передбачені законодавством. Якщо вам потрібні послуги брокера для розмитнення тимчасового ввезення автомобіля, то ви можете залишити онлайн-заявку на цьому сайті, і ми з вами звяжемось найближчим часом.

Чому варто скористатися послугами ПП “Перша Брокерська Компанія”?

Митні послуги по оформленню транспортного засобу надаються брокерами “Перша брокерська компанія” комплексно та в повному обсязі. Клієнти отримують послуги митного брокера «під ключ» та економію коштів завдяки співпраці з досвідченими професіоналами.

Переваги співпраці з “Першою брокерською компанією”:

  • Надання комплексних митних послуг “під ключ”;
  • Працює по всій Україні;
  • Повна прозорість у співпраці;
  • Доступна ціна на послуги, яка узгоджуються заздалегідь, немає прихованих платежів;
  • Оптимальні терміни та зручність.

Вартість митного оформлення авто

Ціна митного оформлення авто залежить від багатьох чинників. В першу чергу від року випуску автомобіля, типу та об’єму двигуна, вартості транспортного засобу, яка буде вказана у договорі купівлі-продажу. Професійний брокер ПП “Перша брокерська компанія” допоможе заздалегідь розрахувати приблизну вартість розмитнення авто. Вартість послуг брокера розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Отримати більш детальну інформацію по митному оформленню авто, цінах на роботу митних брокерів та по інших питаннях, можна онлайн на цьому сайті або за номерами телефонів +38 (067) 130 00 66 і +38 (067) 130 00 55.